Arkadaşlarını Davet Et Beraber Kazanın!

Yıl sonuna kadar önümüz indirim kampanyalarıyla dolu! Arkadaşlarının da indirimle beraber para iadesi kazanabilmesi için onları iadeal.com'a davet et, onların her alışverişinden sen de reklam geliri kazan. Yani birlikte kazanın!

Üst Limit Yok! Süre Sınırı Yok! Ne kadar çok arkadaşını davet edersen o kadar çok reklam geliri kazanırsın! Alışveriş yapmadığın günler, alışveriş yapıyormuş gibi para kazanma şansını yakala!


Davet Bağlantını Almak İçin Giriş Yap!

Hemen Giriş Yap ve davet bağlantını arkadaşlarınla paylaş! "Davet Ağımı nasıl genişleteceğim?" diyorsan işte sana birkaç öneri: Whatsapp Grupları, Facebook Sayfa ve Gruplar, Forum Siteleri, Sosyal Medya Postu (Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin)

Davet Ağı Takibi

Davet ağını ve kazandığın reklam gelirlerini, hesabına giriş yaptıktan sonra Hesabım > Arkadaşını Davet Et bölümünden takip edebilirsin. Ayrıca buradan tek tıkla, davet bağlantını sosyal medya hesaplarından veya whatsapp üzerinden arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Davet Ağıyla ilgili merak ettiğin diğer konular için, Sıkça Sorulan Sorular sayfamızda detaylı bilgilendirmeleri bulabilirsin.