H&M Para İadesi ve Fırsatlar

H&M
Favorilere Ekle
%2.4 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

H&M üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

H&M İade Oranları

  • İndirim bayrağı olan (indirimli) ürünler %0.4
  • Diğer %2.4

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • H&M, herkes için her zaman en son stilleri ve ilhamı sunan bir moda markasıdır. Müşteriler, moda parçalarından ve benzersiz tasarımcı işbirliklerinden uygun fiyatlı gardırop temellerine, görünümü tamamlayan aksesuarlara ve motive edici egzersiz kıyafetlerine kadar her şeyi bulacaklar. Tüm mevsimler, tüm stiller, hepiniz hoş geldiniz! Ancak H&M modadan daha fazlasıdır. DNA'sında kökleşmiş fiyat, kalite ve sürdürülebilirlik ile H&M, yalnızca herkesin kendi kişisel tarzını keşfetmesi için bir fırsat değil, aynı zamanda daha sürdürülebilir bir moda geleceği yaratma şansı da sunuyor.

H&M - Benzer Mağazalar

Eğer H&M mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.