Hotels.com Para İadesi ve Fırsatlar

Hotels.com
Favorilere Ekle
%3.6 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Hotels.com otel konaklaması haricindeki (uçak rezervasyonu, paket rezervasyon gibi) alışverişlerden komisyon ödememektedir.

Hotels.com Hediye Kartı (Gift Card) kullanıldığında komisyon ödememektedir.

Bazı ülkeler için yapılan rezervasyonlarda sepet tutarları, vergiler düşüldükten sonra kalan rakamlar üzerinden hesaplanmaktadır.

Hotels.com işlem onaylarını, rezervasyonların karşılığı olan ürün veya hizmet tüketildikten sonra (otelde konaklandıktan sonra) vermektedir.

“GWC” veya “CLP” ile başlayan kupon kullanımında para iadesi ödenmemektedir.

Dikkat !

Lütfen uyarıları okuyunuz.

Hotels.com İade Oranları

  • Kupon kullanılmadığında %3.75
  • Kupon kullanılan alışverişlerde %1.87

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Hotels.com otel konaklaması haricindeki (mesela uçak rezervasyonu, paket rezervasyon gibi) alışverişlerden komisyon ödememektedir.

Hotels.com Hediye Kartı (Gift Card) kullanıldığında komisyon ödememektedir.

Hotels.com CLP ile başlayan özel indirim kodları kullanıldığında para iadesi verilmeyeceği eklemiştir.

Hotels.com, mobil uygulaması (Hotels.com App) üzerinden yapılan satışlarla ilgili sorgu kabul etmemektedir.

Hotels.com, internet sitesi (Hotels.com) üzerinden yapılan satışlarla ilgili sorgu açabilirsiniz. Hotels.com internet sitesinden yapılan alışverişlerle ilgili para iade sorgularına konaklama tamamlandıktan sonra cevap vermektedir.

Bazı ülkeler için yapılan rezervasyonlarda sepet tutarları, vergiler düşüldükten sonra kalan rakamlar üzerinden hesaplanmaktadır.

Hotels.com işlem onaylarını, rezervasyonların karşılığı olan ürün veya hizmet tüketildikten sonra (mesela otelde konaklandıktan sonra) vermektedir

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • Hotels.com 60'ı aşkın ülkede 435.000'den fazla otel arasından seçim yapma olanağı sunar. İster ailece son dakika seyahati yapıyor olun, isterseniz iş seyahati için otel arayın; ister yaz tatili, ister balayı için tatile çıkmadan önce en uygun otel fiyatını aramak, otelleri karşılaştırmak ve rezervasyon yapmak için kullanabileceğiniz, dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan bir sitedir. Ayrıca 24 saat ulaşabileceğiniz bir telefon hattı bulunmaktadır.
  • Hotels.com Nasdaq borsasında işlem görmekte olan Expedia şirketi iştirakidir. Hotels.com genel merkezi ABD’de olup, Expedia Group'un tüm dünya genelinde şubeleri bulunmaktadır

Hotels.com - Benzer Mağazalar

Eğer Hotels.com mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.