Arkadaşlarını Davet Et Bu Yıl Birikim Yapmaya Başla!

2021 yılında e-ticaret pazarının büyümesiyle beraber, mağazaların normal zamandakilerden daha fazla indirim ve kampanya yapması bekleniyor! Arkadaşlarının da bu kampayaların yanında para iadesi kazanabilmesi için onları iadeal.com'a davet et, onların her alışverişinden sen de reklam geliri kazan.

Üst Limit Yok! Süre Sınırı Yok! Ne kadar çok arkadaşını davet edersen o kadar çok reklam geliri kazanırsın! Alışveriş yapmadığın günler, alışveriş yapıyormuş gibi para kazanma şansını yakala! Birikim yap


Davet Bağlantını Almak İçin Giriş Yap!

Hemen Giriş Yap ve davet bağlantını arkadaşlarınla paylaş! "Davet Ağımı nasıl genişleteceğim?" diyorsan işte sana birkaç öneri: Whatsapp Grupları, Facebook Sayfa ve Gruplar, Forum Siteleri, Sosyal Medya Postu (Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin)

Davet Ağı Takibi

Davet ağını ve kazandığın reklam gelirlerini, hesabına giriş yaptıktan sonra Hesabım > Arkadaşını Davet Et bölümünden takip edebilirsin. Ayrıca buradan tek tıkla, davet bağlantını sosyal medya hesaplarından veya whatsapp üzerinden arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Davet Ağıyla ilgili merak ettiğin diğer konular için, Sıkça Sorulan Sorular sayfamızda detaylı bilgilendirmeleri bulabilirsin.