Ucuzabilet Para İadesi ve Kuponları

Ucuzabilet
Favorilere Ekle
%0.9 'e varan iade

Ucuzabilet İade Oranları

Ucuzabilet için tüm kategorilerde para iadesi oranı %0.9 olarak belirtilmiştir.

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

İade oranı iç hatlar alışverişleri için geçerlidir. Dış hat alışverişlerinde 5.6 TL olarak iade tutarı hesaplanmaktadır.

Para iadesi sadece satın alımlarda ödenir. Rezervasyonlarda ödenmez.

Para iadesi toplam alışveriş başına ödenir, bilet başına ödeme yapılmaz.

Satın alınıp iptal edilen biletler için para iadesi ödenmez.

Para iadesi sadece satın alınan biletler için geçerlidir, ödül biletler para iadesi dahilinde değildir. Ayrıca hediye çeki ve kupon kullanılan tutar ile her türlü vergi ve harçlar da para iadesi hesaplaması dışında tutulmaktadır.

İlave rezervasyon ücretlerinde geçersizdir.

Bilet alma süreci websitesi dışında (örneğin: çağrı merkezi ile) tamamlanırsa geçersizdir.

Onaylar, alınan hizmet tüketildikten sonra verilir.

Ucuzabilet üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Ucuzabilet İndirim Kuponları


Şu anda Ucuzabilet mağazası için aktif bir kupon ya da kampanya bulunmamaktadır. Fırsatları kaçırmamak için daha sonra tekrar sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.

Açıklamalar

  • Hem tatil amaçlı seyahatlerinizde hem de iş seyahatlerinizde, her zaman vazgeçilmez olacak Ucuzabilet.com ile THY, Pegasus, Atlasjet, Sunexpress gibi bir çok hava yolu firmasının uçak bileti fiyatlarını aynı sayfa üzerinde görüntüleyebilir, sefer saati ve fiyat açısından sizin için en uygun uçak biletini seçerek Etstur güvencesiyle online olarak uçak bileti satın alabilirsiniz. En uygun bilete ulaşmak için yapmanız gereken tek şey ise arama motorunu kullanmak veya promosyonlu uçak bileti sayfalarını inceleyerek gelecek yolculuklarınızı planlamak.

Ucuzabilet - Benzer Mağazalar

Eğer Ucuzabilet mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.