NordVPN Para İadesi ve Fırsatlar

NordVPN
Favorilere Ekle
%32.96 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

NordVPN üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

NordVPN İade Oranları

NordVPN için tüm kategorilerde para iadesi oranı %32.96 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • NordVPN, dünya çapında 1 milyondan fazla İnternet kullanıcısı tarafından kullanılan güvenilir bir çevrimiçi güvenlik çözümüdür.
  • NordVPN, İnternet trafiğinizi en son güvenlik teknolojileriyle koruyarak cihazınız ile VPN sunucusu arasında güçlü ve güvenilir şifreleme sağlar. NordVPN uygulamaları, hassas verilerinizin en üst düzeyde korunmasını garanti etmek için varsayılan olarak OpenVPN ve IKEv2/IPSec protokollerini kullanır.
  • CyberSec özelliği şüpheli web sitelerini otomatik olarak engeller, böylece hiçbir kötü amaçlı yazılım veya diğer siber tehditler cihazınıza bulaşamaz.

NordVPN - Benzer Mağazalar

Eğer NordVPN mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.