ePTTAVM Para İadesi ve Kuponları

ePTTAVM
Favorilere Ekle
%1.2 'e varan iade

ePTTAVM İade Oranları

ePTTAVM için tüm kategorilerde indirim oranı %1.2 olarak belirtilmiştir.

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Kampanyada HGS, Cep Telefonu, Elektronik/Teknoloji, Oto lastiği kategorileri ve TL Yükleme, Kontör, Altın Mücevher Değerli Taş ve Metaller gibi ürünler para iadesi kazandırmamaktadır.

ePTTAVM üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

ePTTAVM İndirim Kuponları


Şu anda ePTTAVM mağazası için aktif bir kupon ya da kampanya bulunmamaktadır. Fırsatları kaçırmamak için daha sonra tekrar sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.

Açıklamalar

  • Türkiye’nin en güvenilir e-ticaret platformu olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen Epttavm.com arkasına 175 yıllık Ptt güvencesini de alarak bu güne kadar hiçbir e-ticaret sitesinin gidemediği, ülkemizin en ücra köşelerine e-ticaret hizmeti sunmaktan gurur duymaktadır.
  • Ülkemizde gelişmekte olan e-ticaret sektöründe en önemli değer olan ‘güven’ unsurunu yeniden yapılandırıp, müşterilerimize koşulsuz şartsız bu unsuru sunmaktayız.Epttavm.com dinamik yapısı, kolay kullanımı, avantajlı alışveriş imkanı ile 17 Mayıs 2012 tarihinden itibaren her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşmaktadır.Türkiye’nin ilk 3 boyutlu sanal alışveriş merkezi olarak hayata geçen ePttAVM yenilikçi vizyonunu her geçen gün geliştirmekte ve kullanıcılarına sunmaktadır.

ePTTAVM - Benzer Mağazalar

Eğer ePTTAVM mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.