5in1Canpolat Para İadesi ve Fırsatlar

5in1Canpolat
Favorilere Ekle
%5.6 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

5in1Canpolat üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

5in1Canpolat İade Oranları

5in1Canpolat için tüm kategorilerde para iadesi oranı %5.6 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • 1989 İstanbul doğumlu Elif Canset Canpolat ve kız kardeşlerinin moda dergileri karıştırarak başlayan serüvenleri “beşi bir yerde” anlamına gelen 5in1canpolat isminin ortaya çıkışıyla hız kazanır.
  • Bugün 30 bini aşkın instagram takipçilerinin yanında, tüm takipçi ve müşterilerine artık daha sağlıklı ve keyifli bir hizmet verebilmek amacıyla www.5in1canpolat.com e-ticaret sitelerinde ve instagram üzerinden de aktif olarak üretimleri kendilerine ait olan son moda kıyafetler ve ayakkabıların satışını yapmaktalar.

5in1Canpolat - Benzer Mağazalar

Eğer 5in1Canpolat mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.