Adım Adım Para İadesi ve Fırsatlar

Adım Adım
Favorilere Ekle
%4.0 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Adım Adım üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Adım Adım İade Oranları

Adım Adım için tüm kategorilerde para iadesi oranı %4.0 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • Adım Adım, çocukların hayatlarının şekillendiği 0-4 yaş arası dönemde ebeveynlere yardımcı olabilmek, çocuklarının bilimsel, eğlenceli ve sağlıklı gelişimine katkı sağlamak ve okuma alışkanlığı kazandırmak için uzman pedagog ve psikologlar tarafından hazırlanmaktadır. Hey ay gönderilen Adım Adım setlerinde çocuğunuzun ayına özel aktivite kitabı, bu aktiviteler için gerekli tüm malzemeler, aylık gelişim tablosu ve çocuğunuzun okuma sevgisi kazanabilmesi için çocuk kitapları yer almaktadır.

Adım Adım - Benzer Mağazalar

Eğer Adım Adım mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.