Alınıyor Para İadesi ve Fırsatlar

Alınıyor
Favorilere Ekle
%3.07 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Alınıyor üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Alınıyor İade Oranları

Alınıyor için tüm kategorilerde para iadesi oranı %3.07 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • Teknoloji alanında birçok çalışmaya imza atmış, Abat Bilgi Teknolojileri Sat. Paz. A.Ş. tarafından geliştirilen Alınıyor, Türkiye ‘de e-ticaret sektörünün deneyimli isimlerinin, her gün gelişen kütüphaneleri yakından takip ederek uygulayan, teknoloji birimi ile birleşerek alışveriş işlemlerine yepyeni bir soluk getirmiştir.
  • aliniyor.com'da ev, ofis, dış mekân, aksesuar, kişisel bakım, moda, teknoloji, anne-bebek gibi bir çok kategoride ürünler bulabilirsiniz.

Alınıyor - Benzer Mağazalar

Eğer Alınıyor mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.