Allianz Kasko Para İadesi ve Fırsatlar

Allianz Kasko
Favorilere Ekle
%4.0 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Para iadesi ödemesi alabilmek için İadeAl üzerinden açılan sayfadaki formun doldurulup alışverişin tamamlanmış olması gereklidir.

Dikkat !

Lütfen uyarıları okuyunuz.

Allianz Kasko İade Oranları

Allianz Kasko için tüm kategorilerde para iadesi oranı %4.0 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • Dünyanın en güçlü finans topluluklarından, Brand Finance “Global 500” araştırmasına göre “Dünyanın En Değerli Sigorta Markası” olan, 70’ten fazla ülkede 140 binin üzerinde çalışanıyla 88 milyon müşterisine, dünyanın en büyük sigorta ve varlık yönetimi şirketlerinden biri olarak hizmet eden Allianz 1988 yılından beri ülkemizde hizmet veriyor.Allianz Türkiye, müşterilerinin sağlıklarını, yıllar boyunca oluşturdukları varlıklarını korumak, hayatlarının tüm evrelerinde kendilerinin ve ailelerinin yanında olmak misyonunu ile hareket eden bir firmadır.

Allianz Kasko - Benzer Mağazalar

Eğer Allianz Kasko mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.