Allianz Seyahat Sağlık Sigortası Para İadesi ve Kuponları

Allianz Seyahat Sağlık Sigortası
Favorilere Ekle
%5.25 'e varan iade

Allianz Seyahat Sağlık Sigortası İade Oranları

Allianz Seyahat Sağlık Sigortası için tüm kategorilerde indirim oranı %5.25 olarak belirtilmiştir.

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Para iadesi ödemesi alabilmek için İadeAl üzerinden açılan sayfadaki formun doldurulup alışverişin tamamlanmış olması gereklidir.

Allianz Seyahat Sağlık Sigortası üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Allianz Seyahat Sağlık Sigortası İndirim Kuponları


Şu anda Allianz Seyahat Sağlık Sigortası mağazası için aktif bir kupon ya da kampanya bulunmamaktadır. Fırsatları kaçırmamak için daha sonra tekrar sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.

Açıklamalar

  • Dünyanın en güçlü finans topluluklarından, Brand Finance “Global 500” araştırmasına göre “Dünyanın En Değerli Sigorta Markası” olan, 70’ten fazla ülkede 140 binin üzerinde çalışanıyla 88 milyon müşterisine, dünyanın en büyük sigorta ve varlık yönetimi şirketlerinden biri olarak hizmet eden Allianz 1988 yılından beri ülkemizde hizmet veriyor.Allianz Türkiye, müşterilerinin sağlıklarını, yıllar boyunca oluşturdukları varlıklarını korumak, hayatlarının tüm evrelerinde kendilerinin ve ailelerinin yanında olmak misyonunu ile hareket eden bir firmadır.  

Allianz Seyahat Sağlık Sigortası - Benzer Mağazalar

Eğer Allianz Seyahat Sağlık Sigortası mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.