Battle for the Galaxy Para İadesi ve Fırsatlar

Battle for the Galaxy
Favorilere Ekle
%20.0 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Battle for the Galaxy üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Battle for the Galaxy İade Oranları

Battle for the Galaxy için tüm kategorilerde para iadesi oranı %20.0 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • Battle for the Galaxy, üssünüzü inşa etmeniz, bir ordu oluşturmanız, düşmanlara saldırmanız, madalyalar kazanmanız (eğer iyi savaşırsanız) ve düşman kaynaklarını çalmanız gereken gerçek zamanlı bir uzay MMO oyunudur. Oyun, fütüristik birimler ve binalar ile güzel 3D grafikler içeriyor. Başlangıç ??olarak ekonominizi geliştirmeli ve kaynak üretiminizi iyileştirecek binalar yaratmalısınız. Kaynak toplama yapıları oluşturduktan sonra bir ordu kurmayı ve teknolojinizi yükseltmeyi düşünebilirsiniz.

Battle for the Galaxy - Benzer Mağazalar

Eğer Battle for the Galaxy mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.