BKM Kitap Para İadesi ve Fırsatlar

BKM Kitap
Favorilere Ekle
%3.3 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

BKM Kitap üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

BKM Kitap İade Oranları

BKM Kitap için tüm kategorilerde para iadesi oranı %3.3 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • BKM, kitabevi sektöründe 25 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, kendine özgü müşteri memnuniyeti yaklaşımıyla yayıncı ile okuyucu arasında köprü olmayı sürdüren ve bundan mutluluk duyan bir kitabevi markasıdır. 3.250 metrekarelik mağazasıyla Türkiye’nin en büyük fiziksel kitap mağazası olma ayrıcalığını sürdürürken, “web üzerinden en iyi kitap satışı deneyimi sunmak” adına internet üzerinden satışlara da başlamış ve “Türkiye’nin lider kitabevi olma” vizyonunu gerçekleştirmeye dönük önemli bir adım daha atmıştır. 

BKM Kitap - Benzer Mağazalar

Eğer BKM Kitap mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.