BonaLiva Para İadesi ve Fırsatlar

BonaLiva
Favorilere Ekle
%4.8 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Bonaliva komisyon verme koşullarını, kampanyaya tabii ürünleri ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar. Komisyon iadeden arındırılmış tutar üzerinden komisyon verilecek.

Müşteri fraud'larında; toplu alım, kampanya hatalı ürünlerde toplu alım, çalıntı kart ile işlemler, alınan kodu farklı customer ID'lerde kullanma (kod unique değil ise) tespitte iptal, iade işlemi; karttan çekilen tutar aynı olacak şekilde iade yapılır. (Kampanya hatalı ürünlerde en az bir tane gönderilecek şekilde işlem yapılır)

Dikkat !

Lütfen uyarıları okuyunuz.

BonaLiva İade Oranları

BonaLiva için tüm kategorilerde para iadesi oranı %4.8 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • BONALİVA, sağlıklı beslenme, kişisel bakım, aktif yaşam, zihinsel zindelik, sürdürülebilir yaşam ve bebeklerimizin gelişimine yönelik doğru bildiğimizi zannettiğimiz yanlışları düzeltmek, bilmediklerimiz hakkında bilinçlenmek ve en doğalını kullanarak sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam için bizlere eşlik etmeyi arzuluyor.

BonaLiva - Benzer Mağazalar

Eğer BonaLiva mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.