Converse Para İadesi ve Fırsatlar

Converse
Favorilere Ekle
%5.25 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Converse üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Converse İade Oranları

Converse için tüm kategorilerde para iadesi oranı %5.25 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • Converse, 1908 yılında Marquis M. Converse tarafından Malden, Massachusetts'te kuruldu. 1915'te o dönem için oldukça yenilikçi bir kararla basketbol ayakkabısı üretilmeye başlandı. Bu karar, marka açısından önemli bir dönüm noktası kabul edildi ve Converse All-Star doğdu. 1921 yılında, Chuck Taylor adlı bir basketbol oyuncusu ile işbirliği yapılmasıyla birlikte Chuck Taylor All-Star markasıyla anılmaya başlandı. Zaman içerisinde Converse kimliği sporcu, artist ve müzisyenlerle birlikte “yaratıcılık ve özgürlük” olarak ortaya çıktı. Bugün dünyanın birçok ülkesinde satış noktası bulunan marka, “yaratıcılığın” ve “sokak stilinin” sembolü olarak gösterilmektedir.

Converse - Benzer Mağazalar

Eğer Converse mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.