Evinemama Para İadesi ve Kuponları

Evinemama
Favorilere Ekle
%5.25 'e varan iade

Evinemama İade Oranları

Evinemama için tüm kategorilerde para iadesi oranı %5.25 olarak belirtilmiştir.

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Evinemama üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Evinemama üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Evinemama İndirim Kuponları


Şu anda Evinemama mağazası için aktif bir kupon ya da kampanya bulunmamaktadır. Fırsatları kaçırmamak için daha sonra tekrar sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.

Açıklamalar

  • 20 yılı aşkın tecrübeye sahip veteriner bir aile ile farklı sektörlerde başarılı yatırımlar yapan bir girişim grubunun biraraya gelmesiyle ortaya çıkan Evdemama markası, veteriner klinisyen hekimlik tecrübe ve bilgileri doğrultusunda birlikte yaşadığımız dostlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmesi için güvenilir ve doğru formülasyon uygulayan markaların en lezzetli çeşitlerini bir araya getirmektedir. Ürünlerini 2.000 m2’lik depo alanında steril koşullar altında muhafaza eden marka, teknolojik altyapı yatırımları ve büyükşehirlerde fark yaratacak dağıtım ağı ile sektörde en yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Evinemama - Benzer Mağazalar

Eğer Evinemama mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.Alibaba
Para iadesi ve Kuponları %3.24 ' e varan iade
Aliexpress
Para iadesi ve Kuponları %4.83 ' e varan iade
Dodomama
Para iadesi ve Kuponları %4.5 ' e varan iade
MamaPlus
Para iadesi ve Kuponları %3.6 ' e varan iade
Dalipups
Para iadesi ve Kuponları %8.0 ' e varan iade
AllesGo
Para iadesi ve Kuponları %0.8 ' e varan iade