Evinemama Para İadesi ve Fırsatlar

Evinemama
Favorilere Ekle
%4.8 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Evinemama üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Evinemama İade Oranları

Evinemama için tüm kategorilerde para iadesi oranı %4.8 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • 20 yılı aşkın tecrübeye sahip veteriner bir aile ile farklı sektörlerde başarılı yatırımlar yapan bir girişim grubunun biraraya gelmesiyle ortaya çıkan Evdemama markası, veteriner klinisyen hekimlik tecrübe ve bilgileri doğrultusunda birlikte yaşadığımız dostlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmesi için güvenilir ve doğru formülasyon uygulayan markaların en lezzetli çeşitlerini bir araya getirmektedir. Ürünlerini 2.000 m2’lik depo alanında steril koşullar altında muhafaza eden marka, teknolojik altyapı yatırımları ve büyükşehirlerde fark yaratacak dağıtım ağı ile sektörde en yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Evinemama - Benzer Mağazalar

Eğer Evinemama mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.