Fulle Gitsin Para İadesi ve Fırsatlar

Fulle Gitsin
Favorilere Ekle
%0.37 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

FulleGitsin tüm akaryakıt istasyonlarında, fatura kesebilen tüm KOBİ’ler (Esnaflar) için geçerlidir.

Kullanıcılarınızın bu kampanyadan faydalanmak için bir defa fullegitsin.com’a kayıt olması yeterlidir. İlk kayıt işleminin mobil uygulama üzerinden kayıt olan kullanıcılar takip edilmediğinden mutlaka desktop üzerinden olması önemlidir. 

Uygulamaya kayıt olmak için Vergi No gerekmektedir. Üye olduktan sonra kullanıcılar için özel olarak kodlanmış bir RFID anahtarlık gönderilmektedir. Kullanıcılar bu anahtarlığı istasyonda okutarak istedikleri kadar yakıt alabilmektedirler. Yakıt alındıktan sonra kullanıcılara otomatik olarak mail ile faturaları iletilmektedir. Bu sayede kullanıcılar hem araçlarından inmeden yakıt alımı gerçekleştirebilirken hem de faturaları otomatik olarak iletilmektedir.  

Üyelik sonrası her alışveriş için site üzerinden tekrar tekrar yönlenmesine gerek yoktur.  Üyeler bir defa kayıt olduktan sonra ne zaman yakıt alırsa alsın otomatik olarak para iadesi kazanmaya devam edilecektir.

Dikkat !

Lütfen uyarıları okuyunuz.

Fulle Gitsin İade Oranları

Fulle Gitsin için tüm kategorilerde para iadesi oranı %0.37 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • FulleGitsin,tüm akaryakıt istasyonlarında geçerli, KOBİ’lere (Esnaflara) ait araçların, araçtan inmeden ödeme yapabileceği, hangi araç nerede, ne zaman, ne kadar akaryakıt almış takip edebileceğiniz, akaryakıt giderlerinde tasarruf sağlayan mobil bir uygulamadır.

Fulle Gitsin - Benzer Mağazalar

Eğer Fulle Gitsin mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.