G Lingerie Para İadesi ve Fırsatlar

G Lingerie
Favorilere Ekle
%5.6 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

G Lingerie üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

G Lingerie İade Oranları

G Lingerie için tüm kategorilerde para iadesi oranı %5.6 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • 1985 yılında kurulmuş olan Safari Tekstil kuruluş tarihi itibari ile yurtdışında, kendi branşında ihtisas sahibi olmuş, iç giyim ve çorap kategorilerinde dünya markaları ile ortaklık kurmak için çalışmaya başlamıştır. 2012 yılına kadar olan süreçte 24 dünya markası ile ortaklık kurmuştur.   Şirketinin Fransa ile ortaklaşa geliştirdiği G Lingerie markası dünya devi üç grupla (Hanes Group, PD Group ve Golden Lady) işbirliği yapmaktadır. G Lingerie’de satışa sunulan dünyaca ünlü markalar arasında başta DIM, Lovable, Wonderbra, Playtex, Maiden Form, Berlei, Gossard, Pretty Polly, Filodoro, Sans Complexe, Rago, Cotonella, Dorina, Shock Absorber markaları yer almaktadır.

G Lingerie - Benzer Mağazalar

Eğer G Lingerie mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.