GittiGidiyor Para İadesi ve Kuponları

GittiGidiyor
Favorilere Ekle
%3.2 'e varan iade

GittiGidiyor İade Oranları

  • 1. Kategori: Altın %0.32
  • 2.Kategori : Telefon-TV-Laptop %0.89
  • 3. Kategori: Teknoloji %2.08
  • 4. Kategori: Teknoloji Dışı %3.2

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

İndirim kuponu veya hediye çeki kullanımında GittiGidiyor komisyon vermemektedir. Ayrıca mass indirim kampanyaları da (yani ödeme adımında % veya TL indirim/hediye çeki kullanılan tüm satınalma işlemleri de) bu kurala dahildir.  Bu şekilde yapılan alışverişlerde iade tutarı ile ilgili güncelleme veya red işlemi onay sürecinde yapılacaktır.

17.06.2020 tarihi itibari ile marka tarafından otomatik yansımayan işlemler için manuel sorgu kabul edilmeyeceği bildirilmiştir.

Marka reddedilen işlemler için itiraz kabul etmemektedir.

Para iadelerine esas olan GittiGidiyor kategorileri şunlardır:

1. Kategori: Altın: Ziynet, Külçe Altın, Mücevher, Değerli Taş

2. Kategori: Tüm Cep Telefonları, TV ve Dizüstü Bilgisayarlar

3. Kategori: Teknoloji: Masaüstü Bilgisayar, Tablet, Fotoğraf & Kamera, Beyaz Eşya & Küçük Ev Aletleri, Video Oyun & Konsol, Ses ve Görüntü Sistemleri

4. Kategori: Teknoloji Dışı: Evcil Hayvan Ürünleri, Yapı Market & Tamirat, Kozmetik & Kişisel Bakım, Antika, Sanat, Ev, Dekorasyon, Bahçe, Giyim & Aksesuar, Koleksiyon, DVD, VCD, Blu-ray, Oyuncak & Hobi, -Spor ve Outdoor, Kitap, Dergi, Şehir İndirimleri, Müzik, Plak, Enstrüman, Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar, Bebek & Anne, Emlak, Gıda Ürünleri, Ofis, Kırtasiye, Diğer Her Şey Kategorisi

Not 1: Sistem yukarıdaki listede 1. 2. 3. Kategorilere ait olmayan bir ürünün para iadesini otomatik olarak 4. Kategori üzerinden hesaplamaktadır.

Not 2: GittiGidiyor alışverişiniz, siz satın aldığınız ürünü teslim alıp onayladıktan sonra değerlendirmeye alınacaktır. Her ay iki ay önce gerçekleşen alışverişler onaylanır.

Not 4: Red sorguları GittiGidiyor tarafından kabul edilmemektedir.

Not 5: GittiGidiyor "Toplu Alımlar" konusunda hassastır ve toplu alımlar para iadesi kapsamında değildir. “Kullanıcı aynı sepette 6’dan fazla ürün satın alırsa toplu alım sayılmaktadır”.

Not 6: Tüm işlemler için sepet bazında 3.000TL'lik bir tutar limiti bulunmaktadır. 3.000 TL üzeri alışverişlerde de sepet için komisyon tutarı 3.000 TL üzerinden hesaplanacaktır.

Not 7: GittiGidiyor’da birden fazla üyelik hesabı açarak, farklı kullanıcı adı ve eposta ile satın alım yapan kullanıcıların satın alma ve para iadesi iptal edilecektir. Ayrıca, ayrı ayrı sepetlerde toplu alım amaçlı tekrarlı alışveriş yapan kullanıcıların da işlemleri ve para iadesi iptal edilecektir.

Not 8: "İndirim kuponu veya hediye çeki kullanımında GittiGidiyor komisyon vermemektedir. Ayrıca mass indirim kampanyaları da (yani ödeme adımında % veya TL indirim/hediye çeki kullanılan tüm satınalma işlemleri de) bu kurala dahildir.

GittiGidiyor İndirim Kuponları


Şu anda GittiGidiyor mağazası için aktif bir kupon ya da kampanya bulunmamaktadır. Fırsatları kaçırmamak için daha sonra tekrar sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.

Açıklamalar

  • 2001 yılında kurulan ve Türkiye'nin ilk online pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında global e-ticaret devi eBay'in çatısı altına girdikten sonra sektördeki öncü konumunu daha da güçlendirdi. 23 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan GittiGidiyor, avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur.

GittiGidiyor - Benzer Mağazalar

Eğer GittiGidiyor mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.