GittiGidiyor Mobil Para İadesi ve Fırsatlar

GittiGidiyor Mobil
Favorilere Ekle
%2.4 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

GittiGidiyor alışverişiniz, siz satın aldığınız ürünü teslim alıp onayladıktan sonra değerlendirmeye alınacaktır. Her ay iki ay önce gerçekleşen alışverişler onaylanır.

GittiGidiyor otomatik takip edilmeyen alışverişler için manuel sorgu kabul etmeyecektir.

Red sorguları GittiGidiyor tarafından kabul edilmemektedir.

GittiGidiyor "Toplu Alımlar" konusunda hassastır ve toplu alımlar para iadesi kapsamında değildir. “Kullanıcı aynı sepette 20 ’den fazla ürün satın alırsa toplu alım sayılmaktadır”.

Tüm işlemler için sepet bazında 20.000TL'lik bir tutar limiti bulunmaktadır. 20.000 TL üzeri alışverişlerde de sepet için komisyon tutarı 20.000 TL üzerinden hesaplanacaktır.

"İndirim kuponu veya hediye çeki kullanımında GittiGidiyor komisyon vermemektedir. Ayrıca mass indirim kampanyaları da (yani ödeme adımında % veya TL indirim/hediye çeki kullanılan tüm satınalma işlemleri de) bu kurala dahildir.

Yayınları ve kampanyayı düzenleyen kuruluş, kampanya ve çalışma (oran, ödeme türü vb) koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı ve yayınları sonlandırma hakkını saklı tutar. Bu sistem üzerinden alışveriş yapan tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılır.

Dikkat !

Lütfen uyarıları okuyunuz.

GittiGidiyor Mobil İade Oranları

  • Telefon-TV-Laptop %0.8
  • Teknoloji %1.56
  • Altın %0
  • Teknoloji dışı %2.4

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • 2001 yılında kurulan ve Türkiye'nin ilk online pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında global e-ticaret devi eBay'in çatısı altına girdikten sonra sektördeki öncü konumunu daha da güçlendirdi. 23 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan GittiGidiyor, avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur.

GittiGidiyor Mobil - Benzer Mağazalar

Eğer GittiGidiyor Mobil mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.