GittiGidiyor Mobil Para İadesi ve Kuponları

GittiGidiyor Mobil
Favorilere Ekle
%2.4 'e varan iade

GittiGidiyor Mobil İade Oranları

  • Teknoloji %1.56
  • Altın %0
  • Teknoloji dışı %2.4
  • Telefon-TV-Laptop %0.8

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

GittiGidiyor alışverişiniz, siz satın aldığınız ürünü teslim alıp onayladıktan sonra değerlendirmeye alınacaktır. Her ay iki ay önce gerçekleşen alışverişler onaylanır.

GittiGidiyor otomatik takip edilmeyen alışverişler için manuel sorgu kabul etmeyecektir.

Red sorguları GittiGidiyor tarafından kabul edilmemektedir.

GittiGidiyor "Toplu Alımlar" konusunda hassastır ve toplu alımlar para iadesi kapsamında değildir. “Kullanıcı aynı sepette 20 ’den fazla ürün satın alırsa toplu alım sayılmaktadır”.

Tüm işlemler için sepet bazında 20.000TL'lik bir tutar limiti bulunmaktadır. 20.000 TL üzeri alışverişlerde de sepet için komisyon tutarı 20.000 TL üzerinden hesaplanacaktır.

"İndirim kuponu veya hediye çeki kullanımında GittiGidiyor komisyon vermemektedir. Ayrıca mass indirim kampanyaları da (yani ödeme adımında % veya TL indirim/hediye çeki kullanılan tüm satınalma işlemleri de) bu kurala dahildir.

Yayınları ve kampanyayı düzenleyen kuruluş, kampanya ve çalışma (oran, ödeme türü vb) koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman kampanyayı ve yayınları sonlandırma hakkını saklı tutar. Bu sistem üzerinden alışveriş yapan tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılır.

GittiGidiyor Mobil üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

GittiGidiyor Mobil İndirim Kuponları


Şu anda GittiGidiyor Mobil mağazası için aktif bir kupon ya da kampanya bulunmamaktadır. Fırsatları kaçırmamak için daha sonra tekrar sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.

Açıklamalar

  • 2001 yılında kurulan ve Türkiye'nin ilk online pazaryeri olan GittiGidiyor, 2011 yılında global e-ticaret devi eBay'in çatısı altına girdikten sonra sektördeki öncü konumunu daha da güçlendirdi. 23 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan GittiGidiyor, avantajlı fiyatlarla milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur.

GittiGidiyor Mobil - Benzer Mağazalar

Eğer GittiGidiyor Mobil mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.