GoDaddy Para İadesi ve Fırsatlar

GoDaddy
Favorilere Ekle
%7.5 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

GoDaddy üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

GoDaddy İade Oranları

  • Office365 %6.0
  • Sunrise/Landrush domain kayıtlarında, bağışlarda, toplu domain alımlarında, website builder ve Smartline ücretsiz üyeliklerinde %0
  • Diğer %7.5

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • Küçük ve bağımsız girişimlere adanmış dünyanın en büyük bulut platformuna güç veren, dünyanın en büyük alan adı kayıt kuruluşu GoDaddy, dünya çapında yaklaşık 19 milyon müşteri ve yönetimi altında 78 milyon alan adı ile, insanların fikirlerine isim bulmak, profesyonel bir web sitesi kurmak, müşteri çekmek ve işlerini yönetmek isteyen herkes için en doğru seçimlerden biri.

GoDaddy - Benzer Mağazalar

Eğer GoDaddy mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.