Happy Roseberry Para İadesi ve Fırsatlar

Happy Roseberry
Favorilere Ekle
%6.0 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Happy Roseberry üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Happy Roseberry İade Oranları

Happy Roseberry için tüm kategorilerde para iadesi oranı %6.0 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • İstanbul'da doğan Cansu Yardımcı, İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklam okurken modaya olan ilgisini profesyonel bir alana taşımak ister. Aynı anda Lüks Marka Yönetimi ve Modelizm Eğitimi alır. Her iki taraftaki eğitimini tamamladıktan sonra, moda dünyasına giriş yapar ve Happy Roseberry markasını ortaya çıkarır.
  • Cansu Yardımcı'nın koleksiyonunun her bir parçası el işlemeleri ile özel hazırlanıyor. Happy Roseberry'nin tüm koleksiyonları; gençlerin dinamik, hareketli ve cool ruhlarının izi ve bu enerjinin modaya yansıtılmış hali. Cansu Yardımcı'nın isteği Happy Roseberry markasının hem spor hem şık nasıl olunabilir kavramını moda sever kadınlara göstermek. Happy Roseberry markasının özelliği detaylarda büyüyen özgün işçilikle son modayı takip etmesi ve modern ve eşsiz olması.

Happy Roseberry - Benzer Mağazalar

Eğer Happy Roseberry mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.