Hepsiburada Para İadesi ve Fırsatlar

Hepsiburada
Favorilere Ekle
%2.8 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Hediye çeki, bundle ürünler ve avantajlı paket alışverişlerinde para iadesi ödenmemektedir.

Toplu Alım gerçekleşen alışveriş sepetine komisyon verilmeyecektir. Toplu Alım: “1 ay içerisinde herhangi bir üründen 6 adet ve üzeri alımlar, ve/veya aynı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 2 adet ve üzeri alımlar, ve/veya farklı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 6 adet ve üzeri alımlar” toplu alım olarak adlandırılır. Hepsiburada ‘Toplu Alım’ tanımını değiştirme hakkını saklı tutar.

Mobil uygulama üzerinden yapılan işlemlere para iadesi ödenmemektedir.

Hepsiburada otomatik takip edilmeyen satışlar için sorgu kabul etmemektedir.

Hepsiburada kötü niyetli bir kullanım tespit ettiğinde herhangi bir neden göstermeden komisyon vermeme hakkını saklı tutar.

Alışveriş anında sisteme yansıyan sepet tutarı ve para iade oranı, hatalı dönebilmektedir. Sisteme hatalı yansıyan sepet tutarı ve para iade oranı mutabakat aşamasında Hepsiburada tarafından düzeltilecektir.

Bebek bezi süpermarket kategorisinde değerlendirilecektir.

Güneş gözlükleri moda kategorisinde olmasına rağmen iade hesaplanırken elektronik dışı kategorisinde değerlendirilecektir.

Saatler elektronik dışı, akıllı saatler ise elektronik kategorisinde değerlendirilecektir.

Telefon aksesuarlarında kılıflar non-elektronik, şarj aletleri ise elektronik olarak değerlendirilecektir.

Dikkat !

Lütfen uyarıları okuyunuz.

Hepsiburada İade Oranları

  • Moda %2.8
  • Süpermarket %1.4
  • Non-Elektronik %1.4
  • Elektronik %0.22
  • Telefon, Altın, Takı, Mücevher, Kontör %0

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • Türkiye ve bölgesinin lider e-ticaret platformu olarak, 40’a yakın kategoride, 30 milyonu aşkın ürün çeşidini müşterilerimizle buluşturan Hepsiburada, aylık 200 milyonun üzerinde ziyaretin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaya devam etmektedir. On binlerce işletmeyi bir araya getiren pazaryeri modeliyle, online alışveriş sektörünün gelişimine liderlik etmektedir.

Hepsiburada - Benzer Mağazalar

Eğer Hepsiburada mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.