İsfanbul Para İadesi ve Fırsatlar

İsfanbul
Favorilere Ekle
%5.25 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

İsfanbul üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

İsfanbul İade Oranları

İsfanbul için tüm kategorilerde para iadesi oranı %5.25 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • Mayıs 2013’te ziyaretçilerine kapılarını açan ve şu an Avrupa'nın en iyi 10 tema  parkı arasında yer alan İsfanbul dünyada ve Türkiye’de bir Tema Park’ı, AVM ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksidir. 120 bin metrekarelik bir alanda7’den 70’e ailece eğlence sunan Tema Park görkemli masalsı şatosu, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı "Nefeskesen", 50 metreden adrenalin dolu bir iniş yaşatan “Adalet Kulesi”, King Kong, Viking gibi heyecan dolu eğlence üniteleri  misafirlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.  

İsfanbul - Benzer Mağazalar

Eğer İsfanbul mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.