Lastikcim.com Para İadesi ve Kuponları

Dikkat !

Lütfen aşağıda yer alan uyarıları okuyunuz.

Lastikcim.com
Favorilere Ekle
%2.62 'e varan iade

Lastikcim.com İade Oranları

  • Kleber ve Momo markalı lastikler %2.62
  • Diğer markalı lastikler %0

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Sadece Kleber ve Momo markalı lastiklerde komisyon verilecektir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Lastikcim.com üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Lastikcim.com İndirim Kuponları


Şu anda Lastikcim.com mağazası için aktif bir kupon ya da kampanya bulunmamaktadır. Fırsatları kaçırmamak için daha sonra tekrar sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.

Açıklamalar

  • Lastikçim, 2011 yılından bu yana www.lastikcim.com web sitesi ve diğer dijital satış platformları üzerinde farklı araç tipleri için, farklı markaların ürünlerini bir arada sunan en eski lastik satış portalıdır. Lastikçim Pazarlama İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’nin patentli ticari markasıdır. Merkezi İstanbul’da bulunan şirket lastik, jant ve mini stepne gibi lastik sektörü ürünleri üzerine alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

Lastikcim.com - Benzer Mağazalar

Eğer Lastikcim.com mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.Alibaba
Para iadesi ve Kuponları %3.24 ' e varan iade
Aliexpress
Para iadesi ve Kuponları %4.83 ' e varan iade
Fulle Gitsin
Para iadesi ve Kuponları %0.37 ' e varan iade