LC Waikiki Para İadesi ve Fırsatlar

LC Waikiki
Favorilere Ekle
%4.8 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Sepetinde aynı üründen 6 ve daha fazla ürün alımlarında o siparişe ödeme yapılmayacaktır.

Bir ay içerisinde 5 ve daha fazla sipariş veren müşteriler toptancı olarak değerlendirilecek ve bu müşteriler için ödeme yapılmayacaktır.

Dikkat !

Lütfen uyarıları okuyunuz.

LC Waikiki İade Oranları

LC Waikiki için tüm kategorilerde para iadesi oranı %4.8 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • LC Waikiki, 1985 yılında Fransa'da çıktığı marka yolculuğuna, 1997 yılından beri LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. çatısı altında Türk markası olarak devam etmektedir.“İyi Giyinmek Herkesin Hakkı” felsefesi ile bugün 27 ülkede 580 mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır.LC Waikiki, 2009 yılında ilk adımını Romanya’da atarak başladığı yurt dışı yatırımları ile “2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı’’ hedeflemektedir.

LC Waikiki - Benzer Mağazalar

Eğer LC Waikiki mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.