Lescon Para İadesi ve Fırsatlar

Lescon
Favorilere Ekle
%4.12 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Lescon üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Lescon İade Oranları

Lescon için tüm kategorilerde para iadesi oranı %4.12 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • 2013: Lescon Shop sayısı 36'ya, Corner Shop sayısı 600'e ulaştı. 2007: Süper Lig'deki kulüplere teknik sponsor olunmaya başlandı.2006: FIFA onaylı ilk Lescon futbol topu üretildi.2005: Almanya Bundesliga ekiplerinden Eintracht Frankfurt ile sponsorluk anlaşması yapıldı.2004: İlk Lescon Shop Açıldı.1998: Lescon markasıyla tekstil üretimine başlandı.1993: Türkiye'de ilk halı saha ayakkabısı Lescon tarafından üretildi.1992: LESCON markası doğdu.1990: Şirket merkezi faaliyetleri İstanbul'a taşındı.1980 tarihinde kuruldu.

Lescon - Benzer Mağazalar

Eğer Lescon mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.