Love My Body Para İadesi ve Fırsatlar

Love My Body
Favorilere Ekle
%3.33 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Love My Body üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Love My Body İade Oranları

Love My Body için tüm kategorilerde para iadesi oranı %3.33 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • Love my body; modayı ve trendleri takip etmek isteyen, güçlü, kendine güvenen, cesur ve elegan kadına hitap eden koleksiyonları ile gün geçtikte daha fazla kadına mutluluk sunuyor. Modanın kalıplara ve bedenlere takılmadan da yapılabileceğine inanan Love my body, sezon trendlerini bu doğrultuda 36-50 beden aralığına taşıyor. “Vücudumu seviyorum” mottosuyla yola çıkan koleksiyon iki farklı temayı içinde barındırıyor; “Women” temasında kendine güvenen, şehirli şık bir kadın iken, “Girls” temasında ise canlı renkleri ve desenli kumaşları ile eğlenceli bir gence dönüşüyor.

Love My Body - Benzer Mağazalar

Eğer Love My Body mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.