Migros Sanal Market Para İadesi ve Kuponları

Migros Sanal Market
Favorilere Ekle
%2.8 'e varan iade

Migros Sanal Market İade Oranları

  • Toplu alım (Kuralları bir sonraki başlıkta belirtilmiştir.) %0
  • Deterjan & Temizlik, Kağıt & Kozmetik, Bebek & Oyuncak, Ev & Pet kategorileri %2.8
  • Deterjan & Temizlik, Kağıt & Kozmetik, Bebek & Oyuncak, Ev & Pet kategorileri dışındaki ürünler %0
  • Ev & Pet kategorisi altında bulunan Elektrik-Elektronik alt kategorisi ürünleri %1.6

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Satış tutarları %18 KDV'li yansımaktadır, ay sonunda satış rakamları KDV'siz olarak güncellenecektir.

Aynı sepet içinde iade oranı farklı olan kategorilerde yapılan alışverişlerde, her kategori için ayrı iade tutarı gelecektir. İade verilmeyen kategoriler için iade tutarı sıfır olarak dönecektir.

15.10.2020 tarihi itibari ile Migros Sanal Market tarafından toplu alımlar için eklenen açıklama; "1 ay içerisinde herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar, ve/veya aynı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar, ve/veya farklı adrese aynı müşteri tarafından yapılan herhangi bir üründen 4 adet ve üzeri alımlar” toplu alım olarak adlandırılır. Toplu alım tespit edilmesi durumunda siparişler iptal edilir. Toplu alımlardan komisyon verilmeyecektir.

Migros toplu alım kuralını değiştirme hakkını saklı tutar.

Migros, belirtilen nedenlerin dışında bir nedenden dolayı, veya bir neden göstermeksizin satışlar için komisyon vermeme hakkını saklı tutar.

Migros Sanal Market üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Migros Sanal Market İndirim Kuponları


Şu anda Migros Sanal Market mağazası için aktif bir kupon ya da kampanya bulunmamaktadır. Fırsatları kaçırmamak için daha sonra tekrar sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.

Açıklamalar

  • 1997 yılında kurulan ve bir Migros mağazasında bulabileceğiniz tüm ürünleri kapınıza teslim edebilen Migros Sanal Market internet sitesi Türkiye’nin en büyük ve en yaygın gıda e-ticaret sitesidir.

Migros Sanal Market - Benzer Mağazalar

Eğer Migros Sanal Market mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.