Pomidik Para İadesi ve Fırsatlar

Pomidik
Favorilere Ekle
%5.02 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Pomidik üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Pomidik İade Oranları

Pomidik için tüm kategorilerde para iadesi oranı %5.02 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • Trend ürünleri uygun fiyatlarla  evlere taşıyan, evdeki tarzını ve rahatlığını önemseyenlerin beğenisini kazanmak için yola çıkmış olan Pomidik, gün boyu yorulan bedeninizi taşıyan ayaklarınızın dinlenmesine ve sıcacık kalmasına yardımcı olacak konforlu, rahat ve ortopedik ürünler sunmaktadır. Geniş çeşit ve model yelpazesiyle her zevke ve tarza hitap edecek ürünleri ile, rahatlığın yanı sıra tasarımlarıyla da kendini ve çocuklarını evde şımartmak isteyenlerin tercihi haline gelmiştir. 

Pomidik - Benzer Mağazalar

Eğer Pomidik mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.