Shein Para İadesi ve Fırsatlar

Shein
Favorilere Ekle
%7.5 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Shein üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Shein İade Oranları

Shein için tüm kategorilerde para iadesi oranı %7.5 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • SHEIN uluslararası bir B2C hızlı moda e-ticaret platformudur. Şirket ağırlıklı olarak kadın giyimine odaklanmakla birlikte, erkek giyim, çocuk giyim, aksesuar, ayakkabı, çanta ve diğer moda ürünlerini de sunmaktadır. SHEIN, temel olarak diğer tüketici pazarlarıyla birlikte Avrupa, Amerika, Avustralya ve Orta Doğu'yu hedeflemektedir. Marka Ekim 2008'de kuruldu ve o zamandan beri “herkesin modanın güzelliğini yaşayabileceği” felsefesini onayladı. İşi dünya çapında 230'dan fazla ülke ve bölgeyi kapsıyor.

Shein - Benzer Mağazalar

Eğer Shein mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.