Tatil.com Para İadesi ve Kuponları

Tatil.com
Favorilere Ekle
%0.8 'e varan iade

Tatil.com İade Oranları

Tatil.com için tüm kategorilerde para iadesi oranı %0.8 olarak belirtilmiştir.

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Para iadesi sadece yurtiçi ve yurtdışı oteller için geçerlidir. Tur paketleri, gemi turları, uçak bileti için iade verilmemektedir.

Tatil.com'da alışverişin online olarak ve bir oturumda tamamlanması gerekmektedir. Telefonla yapılan alışverişler için para iadesi verilmemektedir.

tatil.com, ikinci bir özel kampanya ile indirim kullanıldığında para iadesi vermemektedir.

İadeal'in verdiği kuponlar dışında kupon kodu kullanılması durumunda tatil.com komisyon ödememektedir.

Tatil.com işlem onaylarını, rezervasyonların karşılığı olan ürün veya hizmet tüketildikten sonra (mesela otelde konaklandıktan sonra) vermektedir.

Tatil.com İndirim Kuponları


Şu anda Tatil.com mağazası için aktif bir kupon ya da kampanya bulunmamaktadır. Fırsatları kaçırmamak için daha sonra tekrar sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.

Açıklamalar

  • Tatil.com sayesinde artık 190 ülke ve 11.000 destinasyonda 250.000 otel elinizin altında. Binlerce şehirdeki en iyi fiyat garantisi ile anında rezervasyon yapmak, otellerin yer müsaitliklerini görüntülemek Tatil.com ile çok kolay. Otel videoları, resimleri, detay sayfaları ve otel yorumları sayesinde rezervasyon öncesinde konaklama yapmak istediğiniz otel ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz Tatil.com’da, otel karşılaştımalarının yanı sıra otel özellikleri, otel fiyat aralıklarına göre de arama yapmak sizin elinizde. İyi tatiller.

Tatil.com - Benzer Mağazalar

Eğer Tatil.com mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.