Tek Saat Para İadesi ve Fırsatlar

Tek Saat
Favorilere Ekle
%2.4 'e varan iade

İade alabilmeniz için nelere dikkat etmelisiniz?

Tek Saat üzerinden yapacağınız alışverişiniz için özel bir durum belirtilmemiştir. Genel kurallar için üyelik sözleşmesi ve Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bakabilirsiniz.

Tek Saat İade Oranları

Tek Saat için tüm kategorilerde para iadesi oranı %2.4 olarak belirtilmiştir.

Ayrıca şunları bilmenizde fayda var!

Marka, İadeAl üzerinde yer alan para iade teklifi koşullarını değiştirme hakkını her zaman için saklı tutar. Teklifin yayını için belirlenen metin açıklamaları ile markanın kuralları arasında fark olması durumunda, markanın hesaplama kuralları geçerli olacaktır. İadeAl üyesi, alışverişine ait para iade hesaplamasında markanın kurallarının geçerli olduğunu kabul eder.

Marka Hakkında

  • 1994 yılından itibaren dünyaca ünlü markaların saatlerinin Türkiye'deki tek yetkili temsilciliğini alan ve 2016 ‘dan bu yana  Tek Saat adıyla saat sektöründe faaliyet gösteren firma, kendi organizasyonu doğrultusunda geliştirmiş olduğu dağıtım ve servis ağı ile müşterilerine sadece ürün satışı değil, sağladığı hızlı ve etkin teknik servis hizmetiyle de daha iyi hizmet sunmaktadır.  Tek Saat; satışını yapmakta olduğu uluslararası markalarla, kendisine ait ülke çapındaki tecrübesini ve vizyonunu olgunlaştırarak sektörde öncü kuruluş haline gelmiştir. 

Tek Saat - Benzer Mağazalar

Eğer Tek Saat mağazasından alışveriş yapıyorsanız, şu markalar da ilginizi çekebilir.